BIP

Odwiedzi?o nas:

Odsłon : 779748

LogowanieZaj?cia dodatkowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez dyr. Gra?yna W?och   
wtorek, 04 września 2007 22:46

Zaj?cia dodatkowe prowadzone w przedszkolu odbywaj? si? zgodnie z tzw. ustawa przedszkoln? od 1 wrze?nia 2013 r. op?aty za przedszkole nie mog? by? wy?sze ni? 1 z?. za ka?d? dodatkow? godzin? powy?ej pi?ciu godzin, ktre s? bezp?atne. Zaj?cia dodatkowe realizowane s? w przedszkolu w ramach op?aty rodzicw za przedszkole.

W Samorz?dowym Przedszkolu w Przedborzu w roku szkolnym 2013/2014 odbywaj? si? zaj?cia dodatkowe w zakresie:

  • j?z.angielski - nauka w zakresie podstaw dla pocz?tkuj?cych i dzieci kontynuuj?cych nauk? w formie gier i zabaw j?zykowych,

Wszyscy dok?adaj? stara? aby u?wiadomi? dziecku, ?e jest ono najwa?niejsze dla wszystkich, ?e w ka?dej sytuacji mo?e liczy? na pomoc i wsparcie ze strony ka?dego pracownika przedszkola. Wszyscy kochamy dzieci, potrafimy prze?ywa? z nimi ich smutki i rado?ci.

Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2014 18:47
 


Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.